Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie na potrzeby świadczenia dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizacji reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Nocowanie.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności.
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Twoje dane Wirtualna Polska przetwarza w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby stosowania badań rynkowych w celu uzyskania informacji na temat odbiorców, którzy odwiedzają naszą witrynę i oglądają reklamy oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google’a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google’a - tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google’a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj.
W latach 1876-1888 właścicielem miejscowego majątku był Józef Bliziński /1827- 1893/, znany komediopisarz, autor m.in. "Pana Damazego", jednej z najlepszych pol (Bóbrka)
W latach 1876-1888 właścicielem miejscowego majątku był Józef Bliziński /1827- 1893/, znany komediopisarz, autor m.in. "Pana Damazego", jednej z najlepszych polskich komedii. Napisał takie utwory jak "Marcowy kawaler", "Rozbitki", "Dzika różyczka". Na zdjęciu: na terenie przyszkolnym obok obelisku z tablicą pośw. J.Blizińskiemu. Polecam wgląd na g. Koziniec - tam potężny kamieniołom !
Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału - bądź pierwszy!