Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie na potrzeby świadczenia dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizacji reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Nocowanie.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności.
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Twoje dane Wirtualna Polska przetwarza w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby stosowania badań rynkowych w celu uzyskania informacji na temat odbiorców, którzy odwiedzają naszą witrynę i oglądają reklamy oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google’a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google’a - tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google’a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj.
przed Zamkiem - Muzeum. Zespół zamkowo-parkowy dawnej rezydencji Lubomirskich i Potockich. Początki warowni sięgają drugiej połowy XVI wieku. Swój wygląd Łańcut (Łańcut)
przed Zamkiem - Muzeum. Zespół zamkowo-parkowy dawnej rezydencji Lubomirskich i Potockich. Początki warowni sięgają drugiej połowy XVI wieku. Swój wygląd Łańcut zawdzięcza księżnej Izabeli Lubomirskiej z Czartoryskich, wyszła za mąż za Stanisława Lubomirskiego, marszałka wielkiego koronnego i po jego śmierci w 1783r. przez 33 lata sprawowała tu rządy i uczyniła z tego miejsca jedną z najpiękniejszych rezydencji w Polsce, wytworną, pełną przepychu i piękna, w modnym wówczas stylu rokoko. W Wielkiej Jadalni przy ogromnym stole mogło zasiąść 64 biesiadników. W zamkowym teatrze zięć księżnej Izabeli, Jan Potocki, po raz pierwszy wystawił swoje "Parady". Klasycystyczna Sala Balowa i inne wnętrza stanowiły scenografię do filmów kostiumowych, tu nakręcono "Trędowatą" i "Hrabinę Cosel".
Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału - bądź pierwszy!