Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie na potrzeby świadczenia dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizacji reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Nocowanie.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności.
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Twoje dane Wirtualna Polska przetwarza w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby stosowania badań rynkowych w celu uzyskania informacji na temat odbiorców, którzy odwiedzają naszą witrynę i oglądają reklamy oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google’a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google’a - tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google’a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj.
Piętrowy dwór, z lekko zryzalitowaną częścią środkową poprzedzoną drewnianym gankiem, nakryty – tak jak ryzalit – bardzo płaskim dachem dwuspadowym wzniesiony z (Ostrobudki)
Piętrowy dwór, z lekko zryzalitowaną częścią środkową poprzedzoną drewnianym gankiem, nakryty – tak jak ryzalit – bardzo płaskim dachem dwuspadowym wzniesiony został w ostatniej ćwierci XIX wieku W obrębie folwarku znajduje się drugi parterowy dwór o dwóch reprezentacyjnych fasadach: jednej skierowanej w stronę folwarcznego podwórza i drugiej wychodzącej na park., nakryty dachem łamanym polskim, z arkadowym gankiem na osi obu fasad przechodzącym w wysuniętą znacznie przed linię dachu wystawkę dachową, zwieńczoną trójkątnym frontem. Ściany opięte są lizenami. Dwór zbudowany został w 1912 roku wyraźnie nawiązuje do popularnego w tym czasie stylu polskiego. Piaski w XIX wieku należały do dóbr Konary, będących własnością Huberta von Weigel. W okresie międzywojennym były częścią dóbr Dłoń, należących do księżnej Marii Otylii Druckiej-Lubeckiej. W 1930 roku Piaski były własnością księżnej Marii Otylii Druckiej-Lubeckiej. Majątek w 1926 roku liczył 390 hektarów.
Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału - bądź pierwszy!